Урок з англійської мови для 2 класу за темою «Зовнішність»
Складений за матеріалами підручника для 2-го класу «Англійська мова» Г.Пухти, Г. Гернгроса, П.Льюіса-Джонса
Тема: «Зовнішність»
Мета:
Практична – тренувати вживання вивчених ЛО, сформувати репродуктивні лексичні навички, навчити учнів укладати монолог опис зовнішності свого друга;
Освітня – ознайомити учнів з героями історії в межах теми «Come to my Party» та ГС «He/She has got…»;
Розвивальна: комунікативні вміння та навички, розвивати увагу та уміння логічно висловлювати думку;
Виховна: виховувати прагнення вивчати англійську мову, організованість.
Обладнання: підручник, схему ГС «He/She has got…», картки з ЛО, аудіо програвач.
Тип уроку: формування умінь і навичок.
Хід уроку
Організаційний момент.
Етап І. Повідомлення теми і мети уроку.
Прийом. Привітання з классом, бесіда.
Teacher: Good morning, pupils!
Pupils: Good morning, teacher!
T: Pupils, say «Hello» to the sun.
P: (Учні проговорюють привітання і одночасно виконують рухи руками вгору, вниз, повертаються до свого однокласника)
Say «Hello» to the sun!
Say «Hello» to the grass!
Say «Hello» to your friend!
Say «Hello» to us!
T: Sit down, please. How are you today?
P: I’m fine, thank you.
P: I’m great, thank you.
Етап II. Мовленнєва зарядка
Прийом. Скоромовка.
T: Look! What letter do I have? Name the sound.
P: Hh [h]
T: Well done! Let’s revise our tongue twister.
Harry’s hall is full of hats.
P: (Учні промовляють усі разом, потім розповідають на пам’ять)
Основна частина
Прийом 1. Повторення ЛО з теми зовнішність.
T: Look at the clown and name parts of his face.
Прийом 2. Аудіювання.
Т:Meet 4 friends, who came to the party – Jim, Sue, Sally, Paula. Look at the pictures and agree or disagree. Послухай і погодьтеся або не погодьтеся зі мною.
Jim has got brown hair.
Sue has got glasses.
Sally has got blue eyes.
Paula has got brown hair.
P: No. Jim has got black hair.
Yes. Sue has got glasses.
Yes. Sally has got blue eyes.
Yes. Paula has got brown hair.
Т: Well done, pupils!
Прийом 3. Читання.
Т: Look at the pictures, read the sentences and say the names. Прочитай та назви імена.
Прийом 4. Говоріння.
Т: Look at Jim, Sue, Sally, Paula and describe them. Назви хто, яку зовнішність має.P: Sue has got glasses and blue eyes.
Фізкультхвилинка. Game «Simon says»
T: Let’s play «Simon says». Please, stand up.
- Touch your nose.
- Raise your hand(s).
- Touch your ear(s).
- Sit down.
- Jump.
- Touch your toes.
- Dance.
- Run.
- Touch your head.
Прийом 5. Письмо.
Т: Open your activity books and put the words in order.
Прийом 6.– Гра-загадка
Т: Let’s play game. Guess the friend. Describe you classmate but don’t tell the name. Опиши свого однокласника за зразком не називаючи ім’я.
P: He has got…. / She has got…
Прийом 7. Говоріння. Опис друга.
Т: Well done! Tell us about your friend. Describe your best friend. Use the scheme on the blackboard. Розкажи про свого найкращого друга, опиши як він виглядає.
P: My best friend is…..
He has got…. / She has got…
Підсумки уроку. Оцінювання навчальних досягнень учнів
Прийом. Бесіда.
T: Today we revised parts of the face, played interesting games and described the friends. Thank you for your work at the lesson.
Please, stand up! Good bye! See you soon.
0 комментариев